Dziewczyny – dzisiejszy dzień jest w całości o nas i dla nas. Pamiętajcie o tym :). Na szczęście para rajstop i goździki to już bardziej żart niż rzeczywistość (chociaż goździki bardzo lubię!) i w tym roku prezent z okazji Dnia Kobiet przywędrował do mnie w wyjątkowo miłej formie. Nie trzeba tu zbyt wiele dodawać – same zobaczcie. I koniecznie przejrzyjcie zdjęcia do końca, bo na dole czeka na Was konkurs! Raz jeszcze – wszystkiego najlepszego. Zróbcie dzisiaj coś dla siebie :).

 Jeśli komplet biżuterii ze zdjęć wpadł Wam w oko, możecie wziąć udział w konkursie marki W.Śliwiński i zdobyć identyczny dla siebie. Do wygrania trzy komplety wisiorek+bransoletka, a przyznam że to naprawdę ładna biżuteria. Zaledwie kilka dni temu kupiłam złoty naszyjnik W.Kruk i przyznam, że w porównaniu z kompletem Śliwińskiego wygląda… biednie 😉. Ale do rzeczy:

Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć jeden z trzech kompletów biżuterii, należy:


1. Obserwować W.Śliwiński na INSTAGRAMIE

2. Dodać zdjęcie, które zilustruje dlaczego warto być kobietą i co to znaczy celebrować kobiecość – inwencja własna, możecie pokazać ulubiony moment, chwilę, sytuację – cokolwiek, przez co rozumiecie to hasło 🙂

3. Dopisać hasztag #CelebrujKobiecość i oznaczyć @w.sliwinski

Powodzenia! Mam nadzieję, że uda się wygrać którejś z moich Czytelniczek – trzymam za Was kciuki i raz jeszcze życzę Wam pięknego, kobiecego dnia.