Semilac Super Cover: nowe kolory + nowa jakość

Premiery nowych odcieni lakierów hybrydowych zawsze budzą Wasze duże zainteresowanie, tym bardziej miło mi mieć dla Was nowość w podwójnej postaci. Kolekcja Super Cover od Semilac to sześć nowych, intensywnie letnich kolorów w nowej, wyjątkowo intensywnej formule. Pokażę Wam je z bliska i dam znać, jak sprawdza się ich inna niż zwykle konsystencja i właściwości.

Na wstępie warto zaznaczyć, że “przydzielone” tej linii lakierów butelki w odcieniach bieli i srebra z automatu mają u mnie plusa – mam nadzieję, że lakiery Semilac dostaną na stałe taką szatę graficzną. Choć trzymam je w szufladzie, od razu wyglądają lepiej. Co jednak bardziej istotne, to nowa formuła, która jak łatwo zgadnąć, zapewniać ma bardziej intensywne krycie przy mniejszej ilości warstw. Faktycznie, zmiana widoczna jest od pierwszego machnięcia pędzlem – lakiery są gęstsze, nie spływają ani z pędzelka, ani nie płyną po paznokciu samopas. To ułatwia manewrowanie zwłaszcza w obrębie skórek, ale i zgrabne zawinięcie linii wolnego brzegu. Co się tyczy krycia – jest dobrze. Zwykle tak jasne, intensywne odcienie wiele tracą, jeśli nie zapewnimy im 2-3 warstw koloru lub jasnej bazy. Tutaj jedna warstwa, a maksymalnie – dwie, to już pełnia pigmentacji.

semilac super cover

semilac super cover

Odcienie w kolekcji Semilac Super Cover

554 LOUD MANDARINE – neonowy, bardzo intensywny odcień pomarańczu

555 PINK BANG – równie neonowy, cukierkowy róż

556 CARMINE BOOM – malinowa czerwień z domieszką różu

557 BLUE HIT – intensywny odcień orzeźwiającego błękitu, czysty i rześki

558 GREEN SHOT – trochę pistacjowa zieleń

559 VIOLET BLAST – rozbielony, pastelowy fiolet

semilac super cover

semilac super cover

semilac super cover

semilac super cover

semilac super cover

Kolory stanowią ciekawą mieszankę i nie byłabym sobą nie szukając między nimi duetów. Myślę, że najbardziej energetycznym połączeniem będzie pomarańcza z neonowym różem (np. w układzie dłonie – stopy), ale pistacjowa zieleń i wrzos też mają coś w sobie. Ja na pewno idę w neonową stronę i z przyjemnością zmaluję coś różowego :).