Pastelowa kolekcja Soulmate Mix od Semilac

semilac

Jako zagorzała zwolenniczka niektórych tradycji i rytuałów, mogę z pełną odpowiedzialnością podpisać się pod stwierdzeniem, że nie ma dla mnie wiosny bez pasteli. Zanim nadejdzie intensywne lato, kwitną przecież subtelne magnolie, a słońce nieśmiało przedziera się przez bladoniebieskie niebo, malując się również mlecznym, nieco rozbielonym odcieniem żółtego. Nic więc dziwnego, że nowa kolekcja Semilac – Soulmate Mix – to właśnie pochwała pastelowych odcieni, idealnych nie tylko na wiosnę.

semilac

Pastelowe kolory na wiosnę

https://semilac.pl/pl/top-do-lakierow-hybrydowych-semilac-top-no-wipe-real-color-7ml?utm_source=Nesperta_influencer&utm_medium=FF&utm_content=mix_formatow&utm_campaign=miskejt

Soulmate Mix to 6 bardzo delikatnych i świeżych odcieni, które zdecydowanie wpisują się w wiosenne trendy. Mamy tu róż, błękit czy turkus, które świetnie kryją, dając efekt jasnych kolorów na niemalże białej bazie. Dzięki temu, jak harmonijnie wyglądają, stwarzają możliwość wielu kombinacji w manicure bez większego wysiłku. Każdy paznokieć w innym odcieniu? Nie ma sprawy. Kolorowy french? Nic prostszego. A może fantazyjne wzory w klimacie flower power? Te kolory odnajdą się w nich w sam raz.

W palecie kolekcji Soulmate Mix znalazły się:

Dobrze kryjące pastele

Tak jak wspomniałam, kolory z kolekcji Soulmate Mix naprawdę dobrze kryją – ja w swoim manicure z wykorzystaniem odcienia 386 Blue Cloud użyłam dwóch cienkich warstw. Nie smużą, rozprowadzają się bez problemu i będą świetnie wyglądać zarówno na dłuższych migdałkach, jak i praktycznych, krótkich paznokciach. 

Mój wybór to tym razem właśnie wersja nieco dłuższa, ale żeby nie było zbyt klasycznie i przesadnie elegancko – postanowiłam połączyć radosny, jasny błękit z delikatnym zdobieniem celebrującym wiosnę. Paznokcie na palcach serdecznych pokryłam lakierem Semilac Extend 5 in 1 Delicate Pink, po czym przy pomocy sondy oraz pędzelka do zdobień Perfect Line N01, dołożyłam na płytce symboliczne stokrotki. W roli ich środka 531 Joyful Yellow, zaś płatki to 001 Strong White. Całość pokryłam Top No Wipe Real Color i gotowe. 

Według mnie, połączenie transparentnego lakieru 5w1 z pastelowym błękitem to jeszcze bardziej subtelne i wiosenne rozwiązanie, niż monochromatyczny mani. Ta kolekcja zresztą świetnie oswaja z niebieskim i turkusowym odcieniem – jeśli dotąd sięgałyście raczej po róże czy nudziaki, te kolory mogą okazać się dobrym pomostem do świata nieco większej palety barw, bez skakania na głęboką wodę.

semilac

Dajcie znać, czy wiosną też chętnie sięgacie po pastele – jeśli tak, kolekcja Soulmate Mix jest stworzona dla Was.