NOWE, piękne odcienie Semilac One Step Hybrid 3w1 Skin Tone Collection

Uwaga, na horyzoncie coś naprawdę pięknego. Komfortowe hybrydy 3w1 Semilac w absolutnie pięknej, pastelowej gamie kolorystycznej odpowiedniej dla każdej karnacji i okazji – koniecznie zobaczcie je bliżej!

Semilac One Step Hybrid 3w1

Linia lakierów Semilac 3w1 Skin Tone Collection to jak spełnienie życzenia osób, które uwielbiają naturalny, zadbany wygląd paznokci i łatwość uzyskania takiego efektu. Baza, kolor i top połączone w jednym produkcie usprawniają manicure i to naprawdę powoduje, że wykonanie go na czystych i pozbawionych produktu paznokciach trwa tyle, co wypicie kawy. I jest równie przyjemne! Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z gamą nudziaków – na pochwałę zasługuje fakt, że buteleczki zyskały odpowiednie kolorystycznie etykiety, ułatwiając identyfikację poszczególnych kolorów.

Do rodziny Semilac One Step Hybrid 3w1 dołączyło aż 9 nowych odcieni, dostosowanych do karnacji i typów skóry:

Na moich paznokciach wylądował w pierwszym podejściu S252 Milky Pink – ideał, jeśli szukacie bardzo delikatnego różu, który powlecze Wasze paznokcie transparentną mgiełką koloru, dając świeży i lekki wygląd. U mnie solo, świetnie sprawdzi się też we french manicure lub w towarzystwie folii transferowej czy dodatku neonowego zdobienia. Jeśli jednak o basicowy manicure chodzi – to cudownie elegancki kolor z rodzaju tych, które dodają dłoniom klasy i elegancji.

Manicure szybszy i bardziej komfortowy

Formuła lakierów 3w1 jest bardzo komfortowa we współpracy. Są średnio gęste, nie spływają i łatwo się je aplikuje bez ryzyka zalania skórek. Wystarczy odrobina precyzji przy rozprowadzaniu i koncentracja produktu w górnej partii płytki, aby uzyskać gładką taflę bez zacieków czy bruzd. Same widzicie – na moich paznokciach powstało różowe lusterko, które w momencie pisania tych słów, noszę już bez uszczerbku ponad dwa tygodnie. Tym samym potwierdza się, że formuła Semilac One Step Hybrid 3w1 jest w pełni funkcjonalna w swojej wygodzie i sprycie. 

Który z odcieni w tej kolekcji podoba się Wam najbardziej?