Prezent dla hybrydomaniaczki – Semilac Lovely Letter

Jaki jest Wasz ulubiony i sprawdzony sposób na relaks? Chwila z serialem, moment z kawą, a może… odstresowujący manicure? Ja lubię łączyć to wszystko i bardzo doceniam momenty, gdy mogę robić to wszystko równocześnie – dlatego dziś przychodzę z propozycją, jak podarować sobie – lub komuś – chwilę prawdziwego relaksu.

Semilac Lovely Letter – zestaw prezentowy

Chwile, gdy w ciszy i spokoju – zwykle późnym wieczorem – siadam do biurka i przy włączonym w tle podcaście lub serialu mogę oddać się spokojnemu opracowaniu paznokci, są dla mnie wręcz terapeutyczne. Po całym dniu umysłowej pracy i klikania w klawiaturę, takie manualne zajęcia są naprawdę odprężające i wręcz ich wyczekuję. Dlaczego o tym piszę? Często w codziennej pogoni ciężko nam nawet wpaść na to, że takich momentów potrzebujemy, a zestaw Semilac Lovely Letter jest jak impuls, by sobie, lub mamie, przyjaciółce albo siostrze, sprezentować właśnie chwilę przyjemności – no i oczywiście nowy, kolorowy mani.

W zestawie znajdują się 3 lakiery hybrydowe, a dodatkowo – długopis i papeteria, aby opatrzyć taki prezent krótką notką z dedykacją. 

  • Lakier hybrydowy 391 Raspberry Charm 7ml – piękny, soczysty odcień różu
  • Lakier hybrydowy 375 Shimmer Stone Agate 7ml – ciepła szarość balansująca z fioletem z opalizującymi drobinkami
  • Lakier hybrydowy 543 Bon Voyage 7ml – intensywny, mandarynkowy odcień,
  • Semilac Extend Care 5w1 822: bardziej opalony wariant morelowego nudziaka

Domowy manicure hybrydowy – sposób na relaks?

Bez względu na to, czy wykonujecie samodzielnie domowy manicure hybrydowy, czy może wciąż macie to w planach, ale się obawiacie – taki zestaw może być fajnym impulsem do tego, aby w końcu zacząć. Kolory kuszą i zachęcają do tego, żeby wyczarować z nich coś pięknego, a sam fakt podarowania zestawu w prezencie może być też inspiracją ku temu, żeby spędzić czas na wspólnym manicure z obdarowaną. 

Każda okazja jest dobra, żeby celebrować chwile – polecam więc Wam paznokciowy mindfullnes i tego rodzaju trening uważności 🙂 a jeśli temat zestawów Semilac Was zainteresował – koniecznie sprawdźcie gamę pozostałych, zawierających lampy i inne akcesoria.