Nowa kolekcja Semilac: Into her nature

Dla jednych jesienne skarby to znajdowane pod osłoną z liści grzyby, dla innych… jeszcze ciepłe, jesienne kolekcje – w tym przypadku, mowa o kolekcji lakierów hybrydowych. Semilac rozpieszcza nas kolejną jej odsłoną, tym razem pod nazwą Into her nature – i jest pięknie.

Into her nature – kolekcja lakierów hybrydowych

Into her Nature to druga odsłona jesiennej kolekcji – po pięknym debiucie Into her tenderness, dostajemy tu 6 zachwycających kolorów mocno inspirowanych naturą. Ja w palecie barw tej kolekcji dostrzegam najpiękniejsze i najbardziej nasycone barwy, które znajdziecie na jesiennych liściach, trawach czy w głębi wieczornego nieba – no naprawdę jest bardzo inspirująco.

W skrócie, kolekcja Into her nature to:

  • Lakiery HEMA Free
  • Mocne kolory safari, zachodzącego słońca i głębi nocnego nieba
  • Kolory symbolizujące odkrywanie uśpionej odwagi do bycia sobą
  • Doskonałe krycie
  • Trwałość do 21 dni

Kolory w kolekcji to 6 odcieni prosto z jesiennej palety barw:

Jesienny manicure hybrydowy

Kolorystyka kolekcji to zdecydowanie kolory inspirowane naturą, ale nie jest nudno ani zachowawczo. Odcienie są nasycone, intensywne i wyraziste, a co dodatkowo bardzo lubię – genialnie ze sobą współgrają, dzięki czemu można je bezproblemowo łączyć w manicure.

Jesienne zdobienia, kolorowy french manicure czy klasyczny manicure z dodatkiem folii transferowej lub naklejek – polubią się z każdym z tych wariantów.

Ja byłam na tyle zachwycona kolorami, ich kryciem i intensywnością, że po okresie jasnych, letnich odcieni, miałam wielką ochotę sięgnąć na początek po jeden konkretny kolor. Padło na Safari Night Blue.

Dajcie znać, jak podoba się Wam ta kolekcja i który z kolorów najchętniej wybrałybyście do swojego jesiennego manicure?