Idealne kolory manicure w grudniu

Już jest: najbardziej intensywny, ale i wyjątkowy miesiąc w roku – grudzień. Nie ma grudnia bez kilogramów mandarynek, Last Christmas i… paznokci, które wprawiają w dobry i świąteczny nastrój. Dziś więc ode mnie 5 top kolorów na ten czas i jeden w moim aktualnym manicure.

Można się upierać, że jest inaczej, ale fakty są takie, że nigdy tak bardzo jak w grudniu nie ciągnie nas w kierunku barw z tej palety. Intensywna czerwień, klimatyczny błękit, choinkowa zieleń i złoto – to kombinacja, którą każdego roku odkrywam na nowo.

Manicure na święta

Niezależnie od tego, czy wolicie delikatny, jasny manicure w tonacji nude, czy stawiacie na wyrazisty kolor – z każdym z powyższych odcieni lakierów Semilac stworzycie coś pięknego. Wyglądają zjawiskowo solo, są świetne w duetach (gładki błękit Festive Blue + skrzący się Last Christmas!) i uwielbiają towarzystwo bieli, a nawet… czerni, czego dowodzi mój manicure, z którym wkraczam w grudzień. Aby nie odbierać sobie przyjemności z czerwieni – tę zostawiam na święta – postawiłam na delikatny, dzienny wariant z błyszczącym, skrzącym akcentem. Jak wyszło?

Lakiery hybrydowe zastosowane w tym manicure:

+ akcesoria:

Prosty manicure na zimę

Mam nadzieję, że powyższy manicure zainspiruje Was do tego, że odrobina błysku i motyw subtelnego glow na paznokciach nie jest zarezerwowany tylko na święta, a wprowadzać się w stosowny nastrój możecie już wcześniej – wariantów jest tak dużo, że szkoda czekać na koniec grudnia i nosić tylko jeden.

Od siebie polecam Wam w zimowym manicure eksperymenty i flirt kobaltowego błękitu z bielą, akcenty czerni i oczywiście czerwień: ta świetnie odnajdzie się na paznokciach solo, w formie kolorowego french manicure czy jako akcent koloru na tle neutralnych odcieni beżu i nude.