Ona jest 10/10 – 10 kultowych produktów Semilac

Kwiecień to zdecydowanie miesiąc pod znakiem urodzin: nie tylko moich, ale też marki Semilac – która z okazji okrągłych, bo 10! funduje nam wyjątkową, limitowaną edycję 10 bestsellerów z tej właśnie okazji. Zobaczcie koniecznie, które produkty (bo nie tylko kolory) znalazły się w tej jubileuszowej 10.

10lecie marki Semilac

Trudno w to uwierzyć, ale mija oficjalnie 10 lat z marką Semilac – a okrągłe rocznice sprzyjają podsumowaniom. To dla mnie moment na refleksję, bo od samego początku mojej przygody z domowym manicure hybrydowym korzystałam właśnie z produktów Semilac i z pewną dumą patrzę na progress, którego dokonała marka, jak i ja sama – poniekąd idąc… ramię w ramię, albo raczej – paznokieć w paznokieć. Moje początki to kronika niepowodzeń i efektów dalekich od ideału, ale z biegiem lat doskonalił się mój warsztat, a oferta Semilac rosła, wzbogacając się o nowe, coraz bardziej sprytne i innowacyjne produkty, które znacznie ułatwiały pracę. Mam wielu swoich ulubieńców, ale co najważniejsze – chyba nigdy żaden produkt mnie nie zawiódł.

10 produktów Semilac – one są 10/10

Wśród bestsellerów dekady Semilac znalazło się 7 wyjątkowych kolorów i 3 produkty, bez których nie wyobrażam sobie stylizacji: baza Semilac Protect & Care, klasyczny top Semilac No Wipe oraz top Semilac No Wipe Sparkle Diamond. O każdym z nich już pisałam, ale faktem jest, że to takie idealne trio, które nigdy nie zawodzi – baza sprawdza się pod każdy rodzaj stylizacji i dodatkowo wzmacnia paznokcie, klasyczny top bez przecierania to ochrona i połysk, a top z drobinkami jest w stanie odmienić każdy lakier, który posiadacie i nadać mu całkowicie nowego wykończenia. Oprócz tego, w kultowej dziesiątce, znalazły się:

  • 384 Lavender Flowers – czyli ponownie mój wiosenny ulubieniec: zasłużone miejsce na jubileuszowym podium, przepiękny kolor o wielu twarzach
  • 000 Semilike Lazure Dream – najpiękniejszy błękit w chłodnej tonacji o niesamowitym kryciu 
  • 462 Pink Bubbles – soczysty róż z efektem FLASH: niezastąpiony, gdy chcecie naprawdę zrobić wrażenie
  • 463 Royal Garden Prix – klasyczny odcień burgundu w dalekim od klasyki wydaniu z efektem flash
  • 459 Evening Party – jaśniejszy, srebrzysty błękit z kroplą fioletu, także w opcji flash
  • 461 Hollywood Silver – megaelegancki wariant srebra w klimacie vintage 
  • 458 Sparkling Rose – szampańskie, różowe złoto z dodatkową porcją błysku w postaci efektu flash

Jakie są Wasze top produkty?

Chociaż kolekcja z okazji 10-lecia jest przepiękna i zdecydowanie zasługuje na miano perełek, prawda jest taka, że każda z Was może mieć swoich ulubieńców i swoje typy, które najbardziej odmieniają Wasze paznokcie. Jestem ciekawa, czy macie właśnie takich ulubieńców – śmiało dajcie znać, a na bieżąco moje ulubione lakiery i produkty do paznokci do różnych zadań specjalnych możecie podglądać na moim Instagramie.  Bestsellerowych lakierów Semilac szukajcie na stronie i wygodnie w drogeriach Rossmann.