Semilac Trend Colors Box: top 4 produkty Semilac, które warto mieć

Rok 2023 to jubileuszowy i wyjątkowy czas dla marki Semilac, a dla wszystkich kochających manicure – gratka, ponieważ stale pojawiają się ciekawe, okazjonalne produkty. Jednym z nich jest Semilac Trend Colors Box.

Niewielkie, różowe pudełeczko Semilac Trend Colors Box to limitowany zestaw z okazji 10-lecia marki. Co w nim wyjątkowego? Zawiera limitowany zestaw kolorów według Instytutu Pantone, oraz jeden z największych bestsellerów, niezbędny w każdym manicure. Ekipa prezentuje się następująco:

  • 510 Rich Doll – przepiękna, malinowa czerwień zawieszona pomiędzy różem a klasyczną czerwienią
  • 145 Lila Story – uosobienie najbardziej trendowego w 2023 odcienia Digital lavender – przepiękny, rozbielony fiolet
  • 002 Delicate French – delikatny, mleczny róż, optymalny do french manicure, ale też najpiękniejszy do uzyskania schludnego clean girl manicure
  • Top No Wipe – najbardziej uniwersalny i niezawodny top, który gwarantuje ekstremalny blask i świetną trwałość

Ja podpisuję się pod każdą ze składowych w tym zestawie – róż Rich Doll jest zachwycający i świeży, idealny na lato jako alternatywa dla klasyki, liliowy Lila Story to jeden z moich ukochanych odcieni od wiosny do jesieni, a mleczny róż Delicate French to odcień z gatunku tych, które zabrałabym ze sobą na bezludną wyspę.

Zestaw jest limitowanym produktem dostępnym z okazji 10-lecia, ale jest też jedną z nagród w jubileuszowej loterii Semilac – w której do zdobycia jest m.in. 100 000zł, diamenty, a zestawy takie jak ten powyżej – co godzinę! Tego zdecydowanie nie warto przegapić :).