Semilac 2w1 BREATHable TECHnology: lakiery klasyczne nowej technologii

To jest coś, na co czeka wiele z Was: tych, którym z hybrydą nie po drodze, lub po prostu – gdy lubicie sięgać także po klasyczne lakiery do paznokci. Nowość Semilac w postaci klasycznych lakierów z odżywką to jedna z większych premier tego lata – zobaczcie same.

Klasyczne lakiery zamiast hybrydy

Klasyczne lakiery do paznokci to wybór wielu osób: są wygodne i szybkie w stosowaniu, a poza przygotowaną odpowiednio płytką paznokcia – nie wymagają wielu akcesoriów. Ich ogromną zaletą jest też fakt, że możemy żonglować kolorami bardzo często – zmywanie klasycznego lakieru jest przecież szybkie i proste. Jakie więc są kryteria, które powinien spełniać idealny lakier do paznokci? Przede wszystkim – gama kolorystyczna, a oprócz tego łatwość w aplikacji bez smug i trwałość, która w porównaniu do hybrydy ma wysoko postawioną poprzeczkę.

Lakiery do paznokci z odżywką

Dodatkową cechą lakierów Semilac 2w1 Breathable Technology jest fakt, że w ich formule znalazła się także odżywka: to sprawia, że nosząc taki manicure, działamy na paznokcie ochronnie i regenerująco. Jeśli więc waszym problemem są kruche, łamliwe, delikatne paznokcie – wybór lakieru z odżywką to idealny krok. 

Semilac 2w1 Breathable Technology

Klasyczne lakiery Semilac to 30 kolorów w bardzo szerokiej gamie odcieni – od jasnych nudziaków, przez metaliczne barwy złota, po intensywny granat czy fuksję. Tak jak w przypadku lakierów hybrydowych, cechuje je poręczny pędzelek, którym precyzyjnie zmalujecie manicure pod same skórki. Zachwycające jest też krycie – w przypadku jasnych odcieni będą to 2 do 3 cienkich warstw, w przypadku ciemnych – dosłownie 2 wystarczą, aby już po chwili cieszyć się nasyconym kolorem na paznokciach. Nie pozostawiają smug, a kolor po wyschnięciu cechuje bardzo intensywny blask i połysk. 

Dla kogo klasyczne lakiery Semilac będą odpowiednim wyborem?

Jeśli od swojego manicure oczekujesz:

  • szybkiego efektu 
  • dobrego krycia
  • komfortowej w stosowaniu formuły
  • dobrej trwałości 

to lakiery Semilac 2w1 zdecydowanie warte są wypróbowania. Ich wegańskie, przebadane dermatologicznie formuły będa optymalne nawet dla wrażliwych i skłonnych do alergii osób, tym bardziej jest to sposób na piękny manicure także w takim przypadku. Ja zakochałam się w intensywnych różach i czerwieniach i z przyjemnością testuję je na sobie – bądźcie na bieżąco i obserwujcie sytuację w moich social mediach, gdzie na pewno będę dawać Wam o nich jeszcze znać.