Nowe zestawy Semilac: idealny pomysł na prezent

Każdego roku Semilac wychodzi naprzeciw wszystkim zabieganym siostrom, koleżankom i… facetom – którzy chcą trafić z prezentem (nie tylko na Święta). Zestawy, w których kryją się dobroci idealne do dbania o siebie to nowość Semilac na prezentowy sezon 2023: zajrzyjmy wspólnie do środka. 

Semilac Xmas Sets: zestawy prezentowe Semilac

Zestawy prezentowe Semilac to w tym roku coś zupełnie innego. Dlaczego? Nie są typowo świąteczne – ich koncepcja to sprawienie sobie przyjemności, zadbanie o siebie i odrobina czułego #SelfCare – tak potrzebnego zwłaszcza w zabieganej końcówce roku. W kolorowych paczuszkach kryją się zróżnicowane sety celebrujące pielęgnację, odżywianie i kolor – co sprawia, że każdy znajdzie idealny dla siebie. 

Semilac Beauty Care Routine to pudrowe pudełko, które skupia się na pielęgnacji. To idealny wybór dla osób, którym bliski jest klimat slow: może być świetną inspiracją do nastrojowego wieczoru przy świecach, gdy w końcu znajdziesz czas na wmasowanie w skórki odżywczego balsamu, podczas gdy jedwabna scrunchie miękko otuli włosy. 

Semilac Nail Care Essentials

To wyjątkowo uniwersalny zestaw, który hołduje temu, co najważniejsze: odrobinie intensywnej pielęgnacji zwieńczonej największą klasyką – zjawiskową czerwienią. Semilac Nail Care Essentials to cudownie pachnący krem do rąk idealny do torebki, oraz komplet klasycznych lakierów, które nie wymagają lampy. Baza i top 2in1 oraz intensywna czerwień to duet, który pozwoli uzyskać ekspresowy i kobiecy manicure. 

Semilac Jingle Nails

Zgrabny i praktyczny zestaw o wyjątkowo wdzięcznej nazwie – Semilac Jingle Nails – kryje w sobie intensywną porcję blasku. Poza klasyczną bazą Semilac Base Hema Free, w zestawie znalazł się Top Flash On – który odmienia każdy lakier i zmienia go w iskrzącą taflę, piękne złoto – Platinum Light Gold, oraz czerwień: Semilac Flash and Blush, w której też nie brak drobinek. To zestaw idealny dla każdej sroki – która uwielbia sięgać po maksymalną dawkę bling bling. 

Zestaw prezentowy dla niej

Pod choinkę, albo zanim na horyzoncie pojawią się Święta – dla koleżanki z pracy lub przyjaciółki: zestawy Semilac to sprytny sposób na to, żeby podarować coś bardzo miłego każdej kobiecie, która potrzebuje chwili dla siebie i poczucia, że może skupić się właśnie na sobie. Kolory, które kryją się w zestawach znajdą miejsce w każdym rodzaju manicure – a pielęgnująca odżywka, masełko czy krem to praktyczny dodatek, z którego skorzysta każdy. Jeśli więc w Waszej głowie hasło “zestaw prezentowy” przywodzi na myśl coś nie do końca dopasowanego – te puzzle dopasują się do każdej beauty układanki.

Który zestaw najchętniej wybrałybyście dla siebie?