New Yeaah: pełna blasku limitka Semilac

Nowy rok, karnawał, albo po prostu – czas, gdy koloru i blasku jak na lekarstwo, to świetny czas na to, aby wprowadzić ich nieco więcej – także do manicure. Z pomocą przychodzi tu nowa, limitowana kolekcja Semilac: New Yeaah. Koniecznie zobaczcie, co kryje się pod tą nazwą. 

Kolekcja New Yeaah od Semilac

Wspomniana kolekcja to nie tylko harmonijna kompozycja kolorów, które świetnie się uzupełniają. Intensywna zieleń, tajemnicza oliwka, nasycony granat czy miedziany brąz to odcienie, które z powodzeniem odnalazłyby się na imprezowych kreacjach – a dzięki kolekcji, przenoszą fantazyjny charakter na paznokcie. Kolory w kolekcji New Yeaah wyróżnia lubiany i pożądany efekt flash: czyli b błysk setek drobinek, pojawiający się gdy tylko na paznokcie padnie światło lamp. Ten podwójny charakter lakierów New Yeaah czyni je bardzo intrygującymi!

Hybrydy z efektem flash

W limitowanej kolekcji znajdziemy 4 nowe kolory i 1 bestsellerowy powrót, na który mnóstwo osób czekało:

407 Namaste all yearbardzo trendowy odcień oliwki: bardzo szlachetny i subtelny

408 Less Sugarczekoladowy brąz z nutą szlachetnej miedzi 

409 Staying Hydrated intensywny, kobaltowy granat 

410 More Energy soczysta, szmaragdowa zieleń

456 Spectacular Nightbardzo ciemna, butelkowa zieleń 

Jak najciekawiej wykorzystać lakiery z kolekcji Semilac New Yeaah? Nie ma jednej, słusznej odpowiedzi – jak zwykle, wszystko zależy od wyobraźni. Ja lubię je w minimalistycznym wydaniu, czyli klasyczny, pełny manicure, ale to też świetne lakiery do french manicure czy zdobień. Genialnie też wyglądają skontrastowane z jasnymi, subtelnymi lakierami hybrydowymi – jako akcentowe i zmalowane tylko na wybranych paznokciach. 

Lakiery z kolekcji New Yeaah znajdziecie oczywiście na stronie Semilac i na wyspach tej marki – radzę Wam złapać tę kolekcję, póki jest dostępna. Jestem pewna, że rozświetli Wasz manicure nieraz!