Semilac Crushed Ice: wiosenna nowość

Nowości w rodzinie Semilac nie zawodzą: tym razem pierwsza premiera, która ewidentnie zwiastuje nadchodzącą wiosnę. Jeśli też macie już dosyć mroku i chłodu – kolekcja Crushed Ice jest dla Was.

Semilac Crushed Ice: kolekcja przywołująca wiosnę

Nowość z dzisiejszego wpisu jest nie tylko piękna, ale i naprawdę wyjątkowa. Crushed Ice to nie klasyczne, pastelowe kolory, ale kolekcja sześciu pastelowych lakierów hybrydowych z drobinkami, przypominającymi kruszony lód. “Nośnikiem” drobinek jest kolor, ale bardzo delikatny i transparentny, co czyni kolekcję delikatną i subtelną. Lakiery mają dzięki temu wiele metod zastosowania- mogą być użyte jako niezależny kolor z półtransparentną, pastelową bazą i zatopioną drobiną w stylu confetti, jako topper położony na inny kolor lub jako dodatek do zdobień.

Sześć odcieni przedwiośnia 

Kolekcja Crushed Ice to tak naprawdę kompozycja idealna na przedwiośnie – topniejący lód, pierwsze promienie słońca, kolory pierwszych wiosennych kwiatów – wszystkie te inspiracje znajdziecie właśnie w tej kolekcji. Odcienie, które znalazły się w rodzinie Crushed Ice to klasyczna biel, róż, liliowy fiolet i kilka wariantów zieleni i błękitu. Dzięki temu, te lakiery z powodzeniem wykorzystacie nie tylko w stylizacjach wiosennych, ale też w każdych, gdzie pierwsze skrzypce grają pastele i kolory, które zechcecie połączyć właśnie z odcieniami tej kolekcji. 

490 Crushed Ice – czysta, śnieżna biel

491 Strawberry Ice – delikatny, lawendowy róż

492 Icy Lavender Bliss – lawendowy, rozbielony fiolet

493 Bubble Gum – jasny i świetlisty błękit

494 Frozen Pistachios – pistacjowa zieleń

495 Mint Glacier – soczysta mięta

Kolory z kolekcji Crushed Ice to prawdziwa kopalnia inspiracji. Dzięki temu, jak dobrze współgrają ze sobą nawzajem, możecie swobodnie łączyć je w hybrydowym ombre, stosować na klasyczne hybrydowe lakiery kolorowe czy też stworzyć za ich pomocą wiosenny, niebanalny baby boomer. Ja w pierwszym podejściu postawiłam na zdobienie typu ombre. Mój ukochany, lawendowy odcień – 127 Violet Cream – połączyłam z idealnie do niego dopasowanym 492 Icy Lavender Bliss, ekspresowo malując łagodne i subtelne ombre. Wystarczyło kilka pociągnięć pędzlem, żeby z tradycyjnego i zachowawczego mani wyciągnąć coś zupełnie nowego i świeżego. Co najlepsze – nie potrzebujecie do tego rodzaju zdobienia ani cierpliwości, ani specjalnych umiejętności – lakier z kolekcji Crushed Ice aplikuje się bardzo intuicyjnie i płynnie, bez problemu kontrolując rozmieszczenie drobinek. 

Lakiery z kolekcji Crushed Ice znajdziecie oczywiście na stronie Semilac i na wyspach tej marki. Jeśli i Wam w sercu gra już wiosna – zdecydowanie polecam Wam zabawę tą nowością: efekt Was zaskoczy.