Pastelowe neony? Pierwszy wiosenny manicure.

Każdej wiosny wracają i ścierają się ze sobą o tytuł najbardziej pożądanych w nowym sezonie: intensywne neony i łagodne pastele. A gdyby tak nie musieć wybierać i móc sięgnąć po kolory, które łączą te dwa, na pozór skrajnie różne światy…?

Pastelowe neony Semilac

W kolekcji pastelowych neonów Semilac faktycznie łączą się światy intensywnych i soczystych neonów z miękkimi, łagodnymi pastelami. Jak to możliwe? Spójrzcie na kolory obecne w kolekcji. Intensywny róż jest tu odrobinę delikatniejszy, dwa warianty błękitu idealnie stonowane, a limonka kontrastuje z dojrzałością i odcieniem koloru roku 2024 – soczystą i dojrzałą morelą. Kolory są przepiękne, każdy z nich to kopalnia inspiracji, a do tego – świetnie wyglądają razem, co zresztą skłoniło mnie do połączenia ich w manicure.

Masz crusha na morelę?

Gdybym miała wskazać ulubieńca kolekcji, byłby to problem – kolory są tak nasycone, kryjące i niebanalne, że mam ochotę sięgnąć w najbliższym czasie po wszystkie, malując za ich pomocą french manicure, jednokolorowy mani czy abstrakcyjne wzorki. Co do odcieni, są to kolejno:

600 Apricot Crush kolor roku 2024: intensywna, zgaszona morela

601 Neon Pink Punch intensywny, odrobinę ciemniejszy róż

602 Dark Jeans przepiękny odcień jeansowego błękitu 

603 Summer Sky jasny błękit typu baby blue

604 Luminous Lemonnasycona limonka

Kolory w tej kolekcji są jak zaczerpnięte z obrazów pełnych natury. Kwiaty, dojrzałe owoce, błękitne niebo – wszystko to odnajdziecie w kolekcji w najciekawszych wariantach. W pierwszym manicure z wykorzystaniem kolorów 600 Apricot Crush i 601 Neon Pink Punch postawiłam właśnie na łagodne połączenie w postaci abstrakcyjnych plamek, zmalowanych za pomocą pędzelka do zdobień ombre. Dołożyłam do nich odrobinę złotej folii transferowej, a bazą całości jest Semilac Care Base Keratyna + Biotyna. Na tym neutralnym tle połączenie pomarańczu i różu prezentuje się wyjątkowo zgrabnie i wpisuje się już w motyw… wielkanocnych pisanek!

Dajcie znać, czy jesteście w teamie neony, czy pastele, czy też najnowsza kolekcja Semilac trafia idealnie w Wasze gusta łącząc te dwa światy?