Semilac BioColor: hybryda bliżej natury

Jeśli was – tak jak mnie – każda wiosna coraz bardziej skłania do tego, żeby rzucić wszystko i zacząć „judytować” z dala od cywilizacji – nie jesteście same. Może trudno jest jednak radykalnie odciąć się od cywilizacji, ale być bliżej natury – coraz prościej. Jak na ironię – to możliwe dzięki nowym technologiom: także w manicure.   

Semilac BioColor: hybryda bardziej naturalna 

Jeśli jeszcze nie znacie Semilac BioColor, to w wielkim skrócie jest to linia lakierów hybrydowych, których formuła zawiera ponad 50% bioodnawialnych składników pochodzenia naturalnego, zamkniętych w butelkach z recyklingowanego szkła. To nie koniec związków z naturą: kolorystyka tej linii nawiązuje do bardzo naturalnej palety zaczerpniętej z odcieni polnych kwiatów, dzikich plaż czy zachodu słońca. 

Hybryda z naturalnym składem? 

Nie tylko skład Semilac BioColor to przyjazny aspekt tej linii lakierów hybrydowych. Na uwagę zasługuje też formuła – lakiery świetnie kryją, a ich plastyczna, gęsta formuła pozwala na wygodną aplikację pod same skórki. Mają też łagodniejszy niż klasyczna hybryda zapach, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Kolory, które zasilają szeregi tej linii to zarówno klasyczne, jasne odcienie idealne na co dzień, takie jak 714 Rosy Seashell, przepiękne i nietuzinkowe róże w stylu 718 Natural Cyclamen czy intensywne i ciemne opcje jak 727 Violet Butterfly. Zdecydowanie – do wyboru, do koloru!

Semilac BioColor to kolekcja lakierów hybrydowych które bez rezygnacji ze świetnego krycia i prostej aplikacji robią ukłon w stronę natury i jej charakteru. Od kolorystyki po detale, to idealny wybór jeśli zwracacie uwagę na ekologiczne podejście do urody, lubicie naturalne kolory i nie chcecie rezygnować z klasycznej trwałości, jaką oferuje hybryda. 

To co – który kolor będzie Waszym ulubionym?