Shimmer Stone: kolekcja lakierów z kobiecym pierwiastkiem

Bez względu na to, czy wierzycie w moce kamieni, ich właściwości energetyczne i oddziaływanie na nasz nastrój czy sprawczość – nie można wątpić w ich niezwykłą urodę. Sama nieraz trzymając w palcach kawałek niekształtnego bursztynu czy mieniący się na kilka barw pod wpływem światła turmalin, zastanawiałam się, jakie procesy je uformowały i zawsze wydawało mi się to w jakiś sposób magiczne. Tym bardziej miło mi pokazać Wam nową kolekcję Semilac – Shimmer Stone, inspirowaną właśnie wyjątkowymi kamieniami.

Semilac Shimmer Stone to kolekcja pięciu łagodnych kolorów z palety bliskiej naturze – pochodzących właśnie od kamieni. Łączy je delikatna, złota drobinka, która ożywa w odpowiednim świetle, miękko zdobiąc kolory z pogranicza lawendy, różu czy szarości. Odcienie, które znajdziecie w Shimmer Stone, to:

Warto wspomnieć, że wszystkie lakiery w tej kolekcji posiadają formułę HEMA FREE, a co to oznacza?

  • Formuła powstała z myślą o osobach szczególnie wrażliwych. 
  • Formuła nie zawiera składników HEMA i jej pochodnych oraz TPO
  • HEMA i jej pochodne są składnikami niskiego ryzyka uczuleń – pod warunkiem ich prawidłowego stosowania. Formuła pozbawiona tych składników przeznaczona jest dla osób szczególnie wrażliwych.

W swoim wariancie manicure, sięgnęłam po neutralną bazę – 051 French Beige Milk, a po pokryciu paznokcia dwukrotnie – zmalowałam nieregularne wzory-fale kolorem 379 Shimmer Stone Sapphire. W efekcie powstały delikatne, trochę bajkowe paznokcie, a motyw takiej fali nie tylko jest banalny do namalowania, nawet pędzelkiem w lakierze, ale też jest mocnym trendem w 2022. 

Jak się Wam podoba kolekcja? Zachęcam Was też do zajrzenia na Instagram, gdzie czeka na Was między innymi film z prezentacją manicure w pełnym słońcu, które zdecydowanie dodaje mu trójwymiarowego efektu.