Kalendarz adwentowy paznokciary

Kończy się listopad, a w iście odświętnej, śnieżnej atmosferze nadciąga grudzień – a jak grudzień – to kalendarze adwentowe. Jeśli spośród tych kosmetycznych nie znalazłyście dotąd niczego dla siebie – koniecznie sprawdźcie Semilacowy kalendarz dla paznokciary.

Kalendarz adwentowy 2023

Chociaż to dość świeży pomysł – kalendarze adwentowe to koncepcja, którą osobiście bardzo lubię. Grudniowy czas pełen jest nie tylko przyjemnego oczekiwania, ale i zwykle – sporej ilości pośpiechu i przygotowań, które fajnie jest sobie umilać. Kalendarz adwentowy do paznokci brzmi jak coś całkowicie świeżego – i takie jest! 7-dniowa wersja kalendarza Semilac to różowa, pełna dobroci “bombonierka” pełna idealnych akcesoriów umilających nie tylko czas do Świąt, ale też praktycznych w zadbaniu o paznokcie właśnie na ten okres. Jeśli więc akcesoria do paznokci, lakiery hybrydowe lub ozdoby do paznokci to Wasi ulubieńcy – zajrzyjcie do środka i sprawdźcie, co w nim znajdziecie.

Semilac One Week ‘till Christmas 

Kalendarz adwentowy Semilac to, jak wspomniałam, piękna, różowa paczuszka, w której kryje się 7 przedświątecznych okienek. Ich zawartość kręci się wokół paznokci, ale w różny sposób. Co w nim znajdziecie? Kompozycja jest zróżnicowana: zawartość kalendarza pozwoli zmalować świąteczny manicure z pomocą lakierów takich jak 398 Classy & Sassy czy 330 Magentic Look, ale też zadbać o nie pod względem pielęgnacyjnym. Tu do akcji wkracza krem do rąk – Semilac Regenerating Hand Cream oraz odżywczy Semilac Nail & Cuticle Elixir. Jeśli jednak kręci Was aspekt ozdobny i marzycie o wyjątkowo efektownym manicure – ucieszy Was pudełeczko pełne mieniących się srebrem gwiazdek, idealnych do wykorzystania jako zdobienie, czy wreszcie prawdziwa gwiazda: trójwymiarowe, pierniczkowe naklejki do paznokci, które najprostszy manicure zamienią w wyjątkową kompozycję. W jednym z okienek kryje się też magnetyczna łopatka Semilac, czyli prawdziwa różdżka, która porywa do życia te lakiery Semilac, które zawierają magnetyczne drobinki. 

Jeśli kochacie zabawę manicure, lub macie w swoim otoczeniu siostrę, przyjaciółkę lub koleżankę z pracy, która pokocha taki mikołajkowy prezent -kalendarz Semilac to przemyślana kombinacja, która wywoła uśmiech na twarzy – a na paznokciach – wyjątkowy, świąteczny manicure.

A Wy, kolekcjonujecie kalendarze adwentowe? Sięgacie po nie?