Bride’s Babes: manicure na ślub i wieczór panieński?

Wiosna, a wraz z nią nadchodzący sezon imprezowo-weselny przyniósł kolejną nowość Semilac: kolekcję skrojoną na miarę niezapomnianych chwil w gronie bliskich kobiet. Koniecznie zobaczcie, jak prezentują się Bride’s Babes według Semilac!

Paznokcie na wieczór panieński i ślub

Bride’s Babes to bardzo kobieca kolekcja 6 odcieni stworzonych z myślą o kobietach, które choć różne  – chcą błyszczeć, podkreślić swoją osobowość i cieszyć się pięknym manicure stosownym nie tylko do jednej okazji. Osobiście, przyglądając się kolorom, widzę w nich musującego szampana, odrobinę różu, wibrujące złoto. Kolory te to idealna paleta dla przyszłej panny młodej, świadkowej, ale też każdej kobiety która uwielbia delikatny manicure z charakterem. Lakiery mienią się niczym tiul czy delikatny woal, połyskując na odcienie niebieskiego, różu czy tęczowej zieleni. 

Nie tylko pastele i french manicure

Wybór manicure na takie okazje jak wieczór panieński czy ślub to wyjątkowo poważny dylemat. Gdy liczy się elegancja, klasa i odrobina dobrej zabawy, trzeba naprawdę zastanowić się nad idealną kombinacją. Nie oznacza to jednak, że jedyna droga to delikatny french manicure, choć jest oczywiście klasyką. W grę wchodzi także baby boomer, french manicure z wykorzystaniem innych kolorów – choćby tych z kolekcji Bride’s Babes – czy subtelne, białe zdobienia – ale na bazie mieniącej się niczym różowy szampan. Brzmi dobrze?

Idealne lakiery do efektu velvet nails

Magnetyczne drobiny zatopione w lakierach z kolekcji Bride’s Babes są stworzone do manicure w stylu velvet nails. Zastosowanie łopatki magnetycznej wystarczy, żeby na paznokciu zatańczyła tafla koloru w trójwymiarze, przywodzącym na myśl aksamitny materiał na którym w zależności od rodzaju światła – kolor układa się różnie. Aksamitne paznokcie to idealny koncept na zupełnie nowy, świeży rodzaj manicure nie tylko na wielkie okazje.

Manicure panny młodej 

W przypadku manicure panny młodej z pewnością bezpiecznie jest postawić na stonowaną długość i elegancki kształt – migdał lub zaoblony kwadrat. Nie trzeba jednak rezygnować z odrobiny zabawy – w końcu ślub, a zwłaszcza poprzedzający go wieczór panieński – powinny oznaczać też uśmiech, radość i błysk zupełnie inny niż w każdy pozostały dzień! Bride’s Babes od Semilac to idealne rozwiązanie dla fanek pasteli, drobinek i pyłków – w zasadzie łączą w sobie to wszystko. Dodatkowo, będą optymalne na wiele okazji, więc to… efektywny sposób na manicure na specjalne sytuacje.

A wy, jak widzicie ślubny manicure? 

Jaki jest waszym faworytem?